اخبار > افتتاح ساختمان جدیدسلامتکده و دانشکده طب ایرانی


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح

افتتاح ساختمان جدیدسلامتکده و دانشکده طب ایرانی

این مراسم در تاریخ 19 اسفند 96 و با حضورجناب آقای  دکتر امیرآبادی نماینده  محترم مردم قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس، دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم واعضای محترم هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی، جناب آقای دکتر خدادوست مدیرکل دفتر طب  ایرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دیگر مسئولان و حضور پرشور خیران قمی برگزار شد.

این ساختمان با 1600 متر مربع  زیربنا و در شش طبقه توسط خیر محترم حاج محمد کریمی ثابت احداث شده که برای ساخت آن 60میلیارد ریال اعتبار توسط ایشان هزینه شده است.

این ساختمان دارای اتاق معاینه، مطب و داروخانه و فضاهای آموزشی است که دو طبقه آن ویژه سلامتکده و درمانگاه  طب ایرانی اختصاص یافته و سه طبقه نیز جهت امور آموزشی در نظرگرفته شده   است و طبقه زیرزمین نیز فضای انبار،پارکینگ و .... است.

حاج محمد کریمی ثابت خیر قمی در سخنان کوتاهی گفت: فقط خداوند منان  را شاکرم که توانستم این اقدام خیر را انجام داده و امیدوارم که خداوند قبول فرماید

شایان ذکر است این خیر قمی علاوه بر احداث این سلامتکده، در وقف دستگاه های دیالیز و تجهیزات پزشکی استان قم نیز نقش ارزنده ای داشته است.

در پایان این مراسم از خدمات و تلاش های این خیر محترم با اهدا لوح تجلیل شد.

 


١٤:٤٢ - شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٩٠١١    /    تعداد نمایش : ٢٤٧خروج