• 1401/03/10 - 15:09
  • 31
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست صمیمی مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت متبوع با رئیس دانشگاه

نشست صمیمی مدیر کل دفتر طب ایرانی، خانم دکتر حسینی یکتا با رییس دانشگاه علوم پزشکی قم جناب آقای دکتر مصری در دفتر ریاست دانشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        در این نشست آقای دکتر خلیلی معاون دفتر طب ایرانی، آقای دکتر حرمتی معاون آموزشی، آقای دکتر کوهپایی معاون تحقیقات و فناوری، خانم دکتر نوجوان رییس دانشکده طب ایرانی، خانم دکتر حیدری رییس دانشکده سلامت و دین نیز حضور داشتند.

         آقای دکتر مصری ضمن سپاس از فعالیت­های مثمرثمر خانم دکتر حسینی یکتا در دفتر طب ایرانی، لزوم شناخت هر چه بیشتر و پرداختن به طب فاخر سینوی و استفاده از ظرفیت­های طب ایرانی نه تنها در ایران بلکه در کشورهای همجوار و کسب تجربیات موفق کشورهایی از جمله چین در ادغام طب سنتی در نظام بهداشتی و درمان را بیان نمودند.

         خانم دکتر حسینی یکتا نیز ضمن تبریک تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی قم به آقای دکتر مصری، حمایت از طب ایرانی اصیل و علمی و دانشگاهی و انجام فعالیت های ایجابی فزاینده جهت ممانعت از ورود جریان های غیرعلمی و تندرو و انحرافی با ادعاهای نادرست به امر سلامت مردم را خواستار شدند.

         معاونان محترم آموزشی و تحقیقات و فناوری اعلام نمودند که در جهت تحقق این هدف اقدام به جذب هیات علمی در رشته داروسازی سنتی و احداث مرکز رشد طب و داروسازی سنتی با تسریع در تکمیل فیزیکی واحد مربوطه و اخذ مجوزهای لازم خواهند نمود.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 51558

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید